Avantajlar

Uyku esnasında yaşanan burun tıkanıklığının giderilmesine yardımcı olur.Uyku esnasında yaşanan burun tıkanıklığının giderilmesine yardımcı olur.
Sağlıksız uykuya bağlı olarak gelişebilen yorgun uyanma ve konsantrasyon eksikliği gibi olumsuzlukları ortadan kaldırır.Sağlıksız uykuya bağlı olarak gelişebilen yorgun uyanma ve konsantrasyon eksikliği gibi olumsuzlukları ortadan kaldırır.
Ferah bir uyku ortamı sağlar.Ferah bir uyku ortamı sağlar.
Uyku süresince etkilidir ve ekstra bir uygulama gerektirmez.Uyku süresince etkilidir ve ekstra bir uygulama gerektirmez.

Filozofi

Filozofi

Sağlıklı Solunum, Deliksiz Uyku

Sağlıklı bir solunum için burundan nefes almak esastır. Solunumun devamlılığı için burun fonksiyonlarının normal olması oldukça önemlidir. Burun, nefes alıp verme fonksiyonu yanında; solunan havanın nemlendirilmesi, ısıtılması ve koku alma dolayısı fonksiyonlarıyla da hayati önem taşıyor.

Uyku esnasında burundan rahat nefes alamamak; ağzı açık uyuma, yorgun uyanma, konsantrasyon eksikliği, baş ağrısı ve kronik yorgunluk yaşama gibi pek çok olumsuzluğa sebep oluyor. Odanın sürekli nemli kalmasını sağlamak, yatarken başı normalden yüksekte tutmak, uyku öncesi tuzlu su ile burnu temizlemek ve yastığa bitkisel ürünler damlatmak, uyku esnasında burun tıkanıklığını azaltmak için bugüne kadar kullanılan geleneksel yöntemlerden bazılarıdır.

Artık tüm bu sorunların giderilmesi için yepyeni bir çözüm var. Boyteks Ar-Ge ekibinin çalışmalarıyla hayata geçirilen Breathe Easy yatak kumaşı, sahip olduğu inovatif teknolojiyle iyi bir uykunun ve sağlıklı yaşamın yeni destekçisi oluyor.

Breathe Easy Yatak Kumaşı Nasıl Çalışır?

Boyteks tarafından geliştirilen Breathe Easy yatak kumaşı, uyku sırasında yaşanan tüm bu sorunların giderilmesi için yepyeni bir alternatif olarak öne çıkıyor. Kumaş yapısında barındırdığı mikro kapsül teknolojisiyle sağlıklı bir solunum ve kusursuz bir uyku deneyimi sunan Breathe Easy yatak kumaşı, uyku esnasında harekete geçen mikro kapsüllerden salınan doğal okaliptüs ve mentol aroması sayesinde yaşanan burun tıkanıklığının ve sebep olduğu olumsuzlukların azaltılmasına yardımcı oluyor.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Doğal
Doğal
Ferahlık
Ferahlık
Konfor
Konfor
Mikrokapsül
Mikrokapsül
Tahriş Etmez
Tahriş Etmez
Test Raporları
Test Raporları

Ferah Konsept Ürünleri

Cactus
CBD
Nanobionic
Aloevera
Lanolin
Fragrance
Vitamin Ace
Antiaging

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası