Avantajlar

Tuşe, hav, görüntü, esneklik ve hava akımı üzerinde olumsuz etkisi yoktur.Tuşe, hav, görüntü, esneklik ve hava akımı üzerinde olumsuz etkisi yoktur.
Yıkama gerekliliğini azaltarak çevreyi korumaya yardımcı olur. Böylelikle enerji, deterjan ve su tasarrufu sağlamaktadır.Yıkama gerekliliğini azaltarak çevreyi korumaya yardımcı olur. Böylelikle enerji, deterjan ve su tasarrufu sağlamaktadır.
Tekstilin sağlam, darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.Tekstilin sağlam, darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.
Sürtünme ve basınca dayanıklıdır. Sürtünme ve basınca dayanıklıdır.
Kullanım konforundan, hissedebilirliğinden, nefes alabilirliğinden ve elastikiyetinden ödün vermez.Kullanım konforundan, hissedebilirliğinden, nefes alabilirliğinden ve elastikiyetinden ödün vermez.
Su geçirmezlik, mükemmel yağ ve kir iticilik özellikleri, bugüne kadar başarılamamış düzeydedir. Ketçap, kahve, bal, kırmızı şarap ve daha birçok madde nano yapılı yüzeyden kolaylıkla çıkarılabilmektedir. Su geçirmezlik, mükemmel yağ ve kir iticilik özellikleri, bugüne kadar başarılamamış düzeydedir. Ketçap, kahve, bal, kırmızı şarap ve daha birçok madde nano yapılı yüzeyden kolaylıkla çıkarılabilmektedir.
Koruyucu özellikleri defalarca yıkandıktan sonra bile etkilidir.Koruyucu özellikleri defalarca yıkandıktan sonra bile etkilidir.
Ütüleme işlemi, Nanoclean`in performansının artmasına yardımcı olur.Ütüleme işlemi, Nanoclean`in performansının artmasına yardımcı olur.

Filozofi

Filozofi

Doğal Olarak Kendiliğinden Temizlenme

Nilüfer çiçeği yaprakları ve sinek kanatlarının yüzeyi her zaman temiz kalır. Nilüfer çiçeğin yaprağından ve sinek kanatlarından ilham alan Boyteks, kendi kendini temizleme etkisini kumaşlarında ele alıyor. Doğal olarak yapışmayan ve kendiliğinden gerçekleşen bu işlem, nanoteknoloji sayesinde tekstil yüzeyine kalıcı olarak taşındı. Bu doğal olaya “nanoclean”, yani kendi kendini temizleme etkisi denir. Nanoclean; kendi kendini temizleyen, ekolojik onaylı ve çok yönlü bir uyku çözümü sunmaktadır.

Nanoclean Kumaşın Avantajları

  • Tuşe, hav, görüntü, esneklik ve hava akımı üzerinde olumsuz etkisi yoktur.
  • Yıkama gerekliliğini azaltarak çevreyi korumaya yardımcı olur. Böylelikle enerji, deterjan ve su tasarrufu sağlamaktadır.
  • Tekstilin sağlam, darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.
  • Sürtünme ve basınca dayanıklıdır.
  • Kullanım konforundan, hissedebilirliğinden, nefes alabilirliğinden ve elastikiyetinden ödün vermez.
  • Su geçirmezlik, mükemmel yağ ve kir iticilik özellikleri, bugüne kadar başarılamamış düzeydedir. Ketçap, kahve, bal, kırmızı şarap ve daha birçok madde nano yapılı yüzeyden kolaylıkla çıkarılabilmektedir.
  • Koruyucu özellikleri defalarca yıkandıktan sonra bile etkilidir.
  • Ütüleme işlemi, Nanoclean`in performansının artmasına yardımcı olur.

Özellikler

Kolay Temizlenebilir
Kolay Temizlenebilir
Nano Teknoloji
Nano Teknoloji
Su ve Kir İtici
Su ve Kir İtici
Temiz
Temiz
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Güvenli ve Temiz Konsept Ürünleri

Flaret
Membrane
Flaret C+
Teflon®
Safe&Clean

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası