Avantajlar

Doğal alerjen kontrolünü destekler.Doğal alerjen kontrolünü destekler.
Köpek ve kedi tüyü gibi evcil hayvanlardan kaynaklı alerjenleri azaltmaya yardımcı olur.Köpek ve kedi tüyü gibi evcil hayvanlardan kaynaklı alerjenleri azaltmaya yardımcı olur.
Probiyotik içeriklidir ve insan sağlığı için zararlı hiçbir etkisi yoktur.Probiyotik içeriklidir ve insan sağlığı için zararlı hiçbir etkisi yoktur.

Filozofi

Filozofi

Evcil Hayvanınızla Mutlu Bir Yaşamın Tadını Çıkarın!

Hayatınıza dahil ettiğiniz evcil hayvanınızla olan ilişkiniz alerjik reaksiyonlar yüzünden zarar görmesin ve sonlanmasın diye Boyteks olarak Pet Friendly yatak kumaşını geliştirdik. Evcil hayvanlar ile kurulan derin bağlar, onlarla evi hatta yatağı paylaşmaya kadar gidebilmektedir. Evcil hayvanın evin farklı noktalarında aktif olması ve yaşam alanlarında istediği gibi hareket etmesi, alerjenlerin havaya karışmasına sebebiyet verebilmektedir.

Hassas bağışıklık sistemi, evcil hayvanın idrarında, salyasında ya da deri döküntüsünde bulunan zararsız proteinlere tepki verebilir. Evcil hayvan alerjenleri, mobilyalar ve özellikle yatak gibi yüzeylerde birikebilir ve varlıklarını uzun süre koruyabilirler. Bu durumun üstesinden gelmek ve evcil hayvan ile sıkıntısız bir hayat yaşamak, Pet Friendly yatak kumaşları ile artık çok kolay!

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Alerjen Kontrolu
Alerjen Kontrolu
Çevre Dostu
Çevre Dostu
Doğal
Doğal
Hijyenik
Hijyenik
Tahriş Etmez
Tahriş Etmez
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Hijyenik Konsept Ürünleri

Ultra-Fresh
Anti-Zika
Fresche
Sanitized®
Silvercare
Healthguard™
Antibedbug
Proactive
Silverplus
Greenfirst®
Aegis
Antimosquito
Nanobor

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası