Avantajlar

Hücrelerin kendi kendini yenilemesini destekler.Hücrelerin kendi kendini yenilemesini destekler.
Sabahları belirgin biçimde dinç ve canlı uyanmaya yardımcı olur.Sabahları belirgin biçimde dinç ve canlı uyanmaya yardımcı olur.
Uyku ortamında pozitif biyoenerjik etkiye sahiptir.Uyku ortamında pozitif biyoenerjik etkiye sahiptir.
Hücre düzenlemesine destek olur.Hücre düzenlemesine destek olur.
Uyku kalitesinin artırılmasına katkı sağlar.Uyku kalitesinin artırılmasına katkı sağlar.

Filozofi

Filozofi

Yatağınızda Yoga Dinginliği

Modern yaşamın hızına yetişmeye çalışmak, vücudumuzdan ve zihnimizden zindeliğin eksilmesine neden olabilir. Gün sonunda hepimiz yorgun ve bitkin hissederiz, üstelik hareketsiz geçirilmiş sıradan bir günün ardından bile. Bunun sebebi vücudumuzdaki hücresel aktivitede görülen azalmadır.

Boyteks tarafından yaşamınıza yenilik, canlılık ve dinginlik katmak için tasarlanan YogaRythm yatak kumaşı, vücudun yenilenmesine yardımcı olurken uyku sırasında sağladığı rahatlamayla da günlük yaşama pozitif katkı sağlar. Sunduğu deliksiz uyku deneyimiyle sizi enerji dolu yepyeni bir güne hazırlayan YogaRythm, vücudunuzu sakinleştirerek ve dinginlik vererek her bir uyku deneyimini meditatif bir yolculuğa dönüştürür.

YogaRythm Teknolojisi

Bilinenin ve yaygın inanışın ötesinde, uyku vücudu dinlendiren pasif bir süreç değildir. Aksine, vücut için hayati öneme sahip aktif bir yenilenme ve onarım sürecidir. Uykunuz boyunca sizi yeni güne hazırlamak için çalışan YogaRythm yatak kumaşı, uyku boyunca vücut onarımını desteklerken hücre yenilenmesine de katkıda bulunur. Özel minerallerin desteğiyle üretilen YogaRythm yatak kumaşı, yaydığı akımla uyku boyunca vücudu uyararak vücut hücre aktivitesini de destekler.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Body Cell Activity
Body Cell Activity
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir
Zindelik
Zindelik

Konsept Ürünleri

Clima Natura

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası