Avantajlar

Çok kanallı yapısı sayesinde hızlı nem transferine imkân sağlar.Çok kanallı yapısı sayesinde hızlı nem transferine imkân sağlar.
Kurutma işlemini hızlandıran geniş yüzey alanı sayesinde buharlaşmayı hızlandırır.Kurutma işlemini hızlandıran geniş yüzey alanı sayesinde buharlaşmayı hızlandırır.
Sunduğu buharlaşma etkisi aynı zamanda serin bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur.Sunduğu buharlaşma etkisi aynı zamanda serin bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur.
Su damlacıklarının çabuk yayılmasıyla terlemeyi ve nemi giderir.Su damlacıklarının çabuk yayılmasıyla terlemeyi ve nemi giderir.
Termal regülasyona yardımcı olan yüksek hava dolaşımına sahip kumaş sağlar.Termal regülasyona yardımcı olan yüksek hava dolaşımına sahip kumaş sağlar.
Kullanıcıların sıcaklık değişimlerinden korunmasına ve konfor bölgesinde uyumalarına yardımcı olur.Kullanıcıların sıcaklık değişimlerinden korunmasına ve konfor bölgesinde uyumalarına yardımcı olur.
Özel fiber yapısı sayesinde özellikleri kalıcıdır.Özel fiber yapısı sayesinde özellikleri kalıcıdır.

Filozofi

Filozofi

Çift Termo Regülasyonu

İnsan vücudunun termo-regülasyon gereksinimleri her zaman aynı değildir. All Season/ Dört Mevsim yatak kılıfı kumaş/şilteleri, mevsim ne olursa olsun çift termo-regülasyon ile üstün konfor sağlayan bir akıllı teknoloji sunar. Havanın sıcak ya da soğuk olduğu fark etmeksizin vücuda ideal sıcaklığı sunan bu teknoloji, her mevsimin gözde ürünleri arasında yer alır.

*** All Season/Dört Mevsimin akıllı fiber karışımına sahip içi boş elyafları, piyasada bilinen sıcaklığın muhafaza edilmesi için en iyi yalıtım teknolojilerinden biridir.

*** All Season/Dört Mevsim, diğer kumaşlara göre %48 daha iyi nem aktarır. Diğer bir deyişle, diğer ürünlere göre %53 daha iyi buharlaşma performansına ek olarak %48 daha fazla kılcallığa (kapilariteye) sahiptir.

Özellikler

Kalıcı Özellik
Kalıcı Özellik
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Konfor Konsept Ürünleri

Coppertech
Stressfree
Maxicool
Clima Smart
Coolmax®
Carbon
Relaxtic

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası