Avantajlar

Sabahları tazelenme hissiyle uyanmayı destekler.Sabahları tazelenme hissiyle uyanmayı destekler.
Sağlıklı cilt yapısının geliştirilmesine uyku boyunca destek olur.Sağlıklı cilt yapısının geliştirilmesine uyku boyunca destek olur.
Vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur.Vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur.
Stresin ve negatif enerjinin bedenden uzak tutulmasına yardımcı olur.Stresin ve negatif enerjinin bedenden uzak tutulmasına yardımcı olur.
Uzun süreli yıkamaya dayanıklıdır ve kalıcı özelliğe sahiptir.Uzun süreli yıkamaya dayanıklıdır ve kalıcı özelliğe sahiptir.

Filozofi

Filozofi

Coppertech

İnsanlar, bakırı günlük yaşamlarında süs eşyasından silah imalatına, el sanatlarından mutfak malzemelerinin yapımına kadar pek çok alanda 7000 yıldır kullanmakta ve gelişen uygarlıkla beraber bakırı farklı şekillerde değerlendirmektedir.

Elektriği çok iyi ileten saf bakıra duyulan gereksinim zamanla artmış ve bakır, son yüzyılda çoğu sektörde kullanılmaya başlamıştır. Isı ve elektriği çok iyi ileten metallerden biri olan bakır tekstil sektörüne de girmiştir.

Ciltteki hücrelerin yenilenmesinde de önemli bir rol oynayan bakır, ayrıca birçok dokunun normal işlevini sürdürebilmesi için vazgeçilmez elementlerden biridir. Bakırın, yaraların iyileşmesini hızlandırma özellikleri de göz önünde bulundurularak son zamanlarda yara örtüleri gibi medikal ürünler ile çorap gibi tekstil ürünlerinde kullanımına sıklıkla rastlanmaktadır.

CopperTech Yatak Kumaşı Nasıl Çalışır?

Yatağın konforunu yüksek ölçüde etkileyen CopperTech yatak kumaşı statik elektriklenmeyi ve bunun sebep olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırır ve rahat bir uyku ortamı sağlar.

Özellikler

Kalıcı Özellik
Kalıcı Özellik
Konfor
Konfor
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Konfor Konsept Ürünleri

All Season
Stressfree
Maxicool
Clima Smart
Coolmax®
Carbon
Relaxtic

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası