Avantajlar

Uyku ortamının havasını temizler.Uyku ortamının havasını temizler.
Kötü kokuyu maskelemeden ve hapsetmeden kesin çözüm sunar.Kötü kokuyu maskelemeden ve hapsetmeden kesin çözüm sunar.
İnsan sağlığını olumsuz etkileyen koku ve gazları parçalayarak yok eder.İnsan sağlığını olumsuz etkileyen koku ve gazları parçalayarak yok eder.
Zararlı gazlardan kaynaklanan alerji, baş ağrısı, mide bulantısı ve göz yanması gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.Zararlı gazlardan kaynaklanan alerji, baş ağrısı, mide bulantısı ve göz yanması gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Uyku kalitesine sağladığı katkı ile yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olur.Uyku kalitesine sağladığı katkı ile yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olur.
Etkisi zaman içinde kaybolmaz, sonsuz bir döngü içerisinde devam eder.Etkisi zaman içinde kaybolmaz, sonsuz bir döngü içerisinde devam eder.
Reaksiyon sırasında ortamda herhangi bir atık oluşturmaz.Reaksiyon sırasında ortamda herhangi bir atık oluşturmaz.
Yıkamaya karşı dayanıklı ve çevre dostu bir üründür.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çevre dostu bir üründür.

Filozofi

Filozofi

Havayı Kirleten Maddeler Her Yerde

Kapalı alanların havası ne kadar temiz olursa olsun, açık alanların havasından 2 ile 5 kat daha kirlidir. Hatta bu oran, bazen 100 kata kadar çıkabilmektedir. Kapalı bir ortamın havasında sigara dumanı, virüs, bakteri, akar ve toz gibi 2.000`den fazla canlı ve cansız madde bulunur. Bunların yanı sıra mobilya, halı, bilgisayar, klima, kozmetik ürünleri ve temizlik malzemeleri, zehirli gaz ve kötü koku saçarak ortamdaki havanın sağlığımızı tehdit etmesine neden olur. Özellikle vücudun en savunmasız olduğu uyku anında, bu tehdit daha da artar.

Uykunun Havası Değişiyor

Uyku teknolojisinin yenilikçi gücü Boyteks’in ürün geliştirmedeki felsefesi; daha rahat, kaliteli ve konforlu bir uyku için en iyisini üretmektir. Yapılan araştırmalarda uyku ortamında yeteri kadar temiz hava olmadığı durumlarda uyku kalitesinin düştüğü tespit edilmiştir. Boyteks bu gerçekleri göz önünde bulundurarak uyku ortamının havasını temizleyen ve uyku kalitesini artıran yepyeni bir teknoloji geliştirdi: Triple Fresh.

Triple Fresh, yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleks sayesinde katalizör* görevi üstlenir ve formaldehit**, amonyak***, asetik asit**** ve nikotin gibi koku veren zehirli gaz gruplarını parçalayarak havayı temizler. Koku gidermede bugüne kadar geliştirilmiş ürünlerin aksine kokuyu maskelemeden ve hapsetmeden kesin çözüm sunan Triple Fresh, kötü kokuları katalizör etkisiyle parçalayarak ortamın havasına ferahlık kazandırır. Bu teknoloji sayesinde uyku ortamındaki havanın temizlenip yenilenmesini sağlar ve bu sayede uyku kalitesini maksimuma taşır.

* Reaksiyonun hızlanmasını sağlar ve reaksiyon sonucunda yapısında herhangi bir bozulma olmaz.

** Renksiz ve kokusuz bir gazdır. Oda ortamında belirli bir değerin üzerinde bulunursa sağlık açısından risk oluşturur.

*** Çok keskin kokulu, renksiz bir gazdır. Fazla miktarda solunduğunda insan sağlığı için zararlı etkiler gösterir.

**** Sigaranın yapısında en çok bulunan ve en zararlı olan maddelerden biridir.

Triple Fresh Nasıl Çalışır?

Yenilikleriyle sektörüne yön veren, Dünya’nın en büyük yatak kumaşı üreticisi Boyteks’in uyku teknolojisine sunduğu Triple Fresh yatak kumaşı, bulunduğu her ortamda etkisini gösterir. Triple Fresh’in yapısında bulunan özel formülasyonlu metal kompleks, 3’lü katalizör etkisi göstererek zehirli gaz grupları ile reaksiyona girer ve bu gazları zararsız hale getirir. Triple Fresh’in sahip olduğu 3’lü katalizör etki, bu reaksiyonun daha hızlı ve sonsuz bir biçimde gerçekleşmesini sağlar.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Çevre Dostu
Çevre Dostu
Ferahlık
Ferahlık
Koku Giderme
Koku Giderme
Tahriş Etmez
Tahriş Etmez
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Klasik Konsept Konsept Ürünleri

Oxygen Plus
Customood

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası