Avantajlar

Uyku kalitesini arttırır ve daha rahat bir uyku ortamı sunar.Uyku kalitesini arttırır ve daha rahat bir uyku ortamı sunar.
Uykuya dalma süresini kısaltırUykuya dalma süresini kısaltır
Vücutta biriken negatif yükü çekerek rahat bir uyku sağlar.Vücutta biriken negatif yükü çekerek rahat bir uyku sağlar.
Yorgunluk ve stresin uyku sırasında giderilmesine yardımcı olur.Yorgunluk ve stresin uyku sırasında giderilmesine yardımcı olur.
Zararlı kimyasal içermeyen doğal yapısı cildi tahriş etmez.Zararlı kimyasal içermeyen doğal yapısı cildi tahriş etmez.
İyon teknolojisi ile daha temiz ve ferah uyku ortamı yaratır.İyon teknolojisi ile daha temiz ve ferah uyku ortamı yaratır.

Filozofi

Filozofi

Doğadan Gelen Uyku Mucizesi…

Şimdiye kadar doğanın sunduğu mucizeleri, birer birer keşfedip inovatif çalışmalarla geliştirerek uyku teknolojisine kazandıran Boyteks olarak, şimdi de tarihin en eski dönemlerden beri birçok uygarlık tarafından kullanılan ametist taşının mucizelerini yaşam kalitesini arttırmak ve daha sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmak için yatak kumaşına dönüştürüyoruz. Tüm mucizeleri bir kumaşta buluşturan Boyteks olarak, geliştirdiğimiz bu mucizevi teknolojiye “Ametist” adını verdik.

Ametist Nedir?

Tarihin bilinen en değerli taşlarından birisi olan ametist, adını Yunanca bir kelime olan ve sarhoş anlamına gelen “Amethystus” dan almıştır. Göz kamaştırıcı rengi ve büyüleyici etkisiyle geçmişten günümüze kadar pek çok uygarlığın günlük hayatta vazgeçilmezi haline gelen ametist, göz alıcı güzelliğinin yanında yaydığı enerji ile de gündelik yaşamın tüm olumsuzluklarına karşı insanı korumada yeryüzündeki en etkili ve doğal materyal olarak öne çıkıyor.

Ametist Yatak Kumaşı Teknolojisi

Boyteks inovasyon ekibinin yoğun çalışmalar sonucunda ametist taşının mucizevi özelliklerinden esinlenerek geliştirdiği bu yenilikçi teknoloji, kullanıcısının uyku konforunu yükselterek ve uykuya dalma süresini kısaltarak sağlıklı bir uyku ortamı sunuyor. 

Statik elektriklenmeye karşı gösterdiği direnç ile uyku sırasında doğal bir terapi ortamı da sunan Ametist yatak kumaşı, negatif iyon yayma özelliği sayesinde bulunduğu ortama ferahlık kazandırarak daha keyifli bir uyku atmosferi oluşturuyor.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Negatif İyon Teknolojisi
Negatif İyon Teknolojisi
Tahriş Etmez
Tahriş Etmez
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Graphene
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Cooler
Aura Fresh
Romance
Biorytmic Sleep
Quantech Sleep
Biocare
Q-Dry&Soft
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası