Avantajlar

Kişinin uyku sırasında daha az stres altında olmasını sağlar.Kişinin uyku sırasında daha az stres altında olmasını sağlar.
Kişinin kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olur.Kişinin kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olur.
Sabahları daha zinde ve enerjik uyanmaya yardımcı olur.Sabahları daha zinde ve enerjik uyanmaya yardımcı olur.
Vücut içi iletişim sayesinde dengeyi ve konsantrasyonu arttırır.Vücut içi iletişim sayesinde dengeyi ve konsantrasyonu arttırır.
Vücut kondisyonunu güçlendirmeye ve mekanik dengeye yardımcı olur.Vücut kondisyonunu güçlendirmeye ve mekanik dengeye yardımcı olur.
Uyku esnasında vücut iletişimini destekleyerek vücudun yenilenmesine katkılarda bulunur.Uyku esnasında vücut iletişimini destekleyerek vücudun yenilenmesine katkılarda bulunur.

Filozofi

Filozofi

Bioritminizi Düzenleyin

İnsan vücudu mükemmel yapısıyla yüzyıllardır çözülmeye çalışılan mucizevi bir mekanizmadır. Bu mekanizma, çeşitli kimyasal ve fiziksel olaylarla canlılığını sürdüren doku ve organlardan oluşan sistemler bütünüdür. Vücudumuzun sağlıklı, uyumlu ve dengeli olması vücut sistemlerinin iyi iletişim halinde olması ile sağlanır. Kişinin kendini uykusuz, stresli ve hissetmesi vücuttaki iletişim eksikliğinin sonuçları olarak karşımıza çıkar. Vücuttaki bu iletişim, vücut meridyenleri sayesinde sağlanır. Bu meridyenler, vücudun yüzeyinde bulunan iletişim kanallarıdır.

Vücut içerisindeki iletişimi düzenlemek için hareket terapisi, meditasyon, taş terapisi ve akupunktur gibi pek çok alternatif terapi yöntemleri geliştirilmiştir. Bu çeşitli yaklaşımların ortak noktası vücuttaki iletişimi destekleyerek, kişinin kendisini daha iyi ve yenilenmiş hissetmesine katkı sağlamaktır. Akupunktur ve taş terapilerinde olduğu gibi, vücut iletişimine destek olmak ve insan vücudunun rahatlamasına katkı sağlamak amacıyla Boyteks olarak doğadaki özel minerallerden yararlanarak Biorytmic Sleep yatak kumaşını geliştirdik.

Mineraller ve Biorytmic Sleep Yatak Kumaşı

Boyteks tarafından geliştirilen Biorytmic Sleep yatak kumaşı, doğada bulunan ve belli bir enerjiye sahip olan minerallerin belirli geometrik yapıda bir araya getirilmesi ile elde edilmiştir. Günlük hayattaki stres, yoğun iş temposu ve halsizlik gibi pek çok durumun sebep olduğu vücuttaki iletişim bozukluğu, Biorytmic Sleep ile uyku esnasında düzenlemektir.

Ayrıca Bioritmik yatak kumaşının uyku esnasında ve sonrasında stres üzerine etkisi de, EDA (Electrodermal Activity) yöntemiyle incelenmiştir ve stresi azaltmada etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Anti Stres
Anti Stres
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir
Zindelik
Zindelik

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Graphene
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Cooler
Aura Fresh
Romance
Ametist
Quantech Sleep
Biocare
Q-Dry&Soft
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası