Avantajlar

Uyku sırasında radyasyondan korunmaya yardımcı olur.Uyku sırasında radyasyondan korunmaya yardımcı olur.
Statik elektriklenmeyi önler.Statik elektriklenmeyi önler.
Kötü koku oluşumunu engeller.Kötü koku oluşumunu engeller.
Güne daha iyi başlamaya fırsat tanır.Güne daha iyi başlamaya fırsat tanır.

Filozofi

Filozofi

Elektromanyetik Bariyer

Biocare Teknolojisi Nedir?

Biocare kumaşlar Boyteks’in yıllar süren çalışmaları sonucunda nano-teknolojik ipliklerin özel bir örgü sistemi ile dokunmasıyla elde edilmiştir. Bu şekilde elektromanyetik ekranlama özelliği kazanan Biocare kumaşlar, uyku sırasında elektromanyetik dalgaların vücutla temasını %98,5 oranında engelleyerek manyetik bariyer görevi üstlenir.

İnsan hayatının 1/3’ü uykuda geçer. Gün boyu elektromanyetik dalgalarla az ya da çok radyasyona maruz kalan insan vücudu uyanıkken kendini savunabilirken, uyku sırasında tamamen savunmasız hale geliyor. İşte Boyteks de sağlıklı ve kaliteli uyku için, radyasyona karşı çözüm olarak manyetik bariyer teknolojisini Biocare ile uykuya getiriyor!

Özel metal ipliklerden ağ yapısı oluşturacak şekilde üretilen Biocare kumaşlar, iyonlaşmamış radyasyon yayan elektromanyetik dalgaları insan vücudundan %98,5 oranında uzak tutarak gece boyunca maksimum koruma sağlıyor. Böylece gün geçtikçe daha çok maruz kaldığımız elektromanyetik dalgalar Boyteks’in geliştirdği Biocare kumaşı ile etkisiz hale getiriliyor. Cep telefonları ve elektrik tranfsormatörleri gibi elektronik cihazların yaygın olarak kullanımı, iyonize olmamış elektromanyetik dalgalara günümüzde geçmişten çok daha fazla maruz kaldığımız anlamına gelmektedir. Her gün kullandığımız bu maddelerin zararlı etkileri, stresten uyku bozukluğuna ve de baş ağrısına varıncaya kadar birçok çeşitli rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Biocare’in elektromanyetik dalgaları engellediği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Anti Statik
Anti Statik
Elektromanyetik Koruma
Elektromanyetik Koruma
Nano Teknoloji
Nano Teknoloji
Test Raporları
Test Raporları

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Graphene
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Cooler
Aura Fresh
Romance
Biorytmic Sleep
Ametist
Quantech Sleep
Q-Dry&Soft
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası