Avantajlar

Uyku ortamındaki havayı temizleyerek ferah bir uyku ortamı sağlar.Uyku ortamındaki havayı temizleyerek ferah bir uyku ortamı sağlar.
Vücudumuz tarafından üretilen istenmeyen kokuları maskelemeden etkisiz hale getirir.Vücudumuz tarafından üretilen istenmeyen kokuları maskelemeden etkisiz hale getirir.
Zamanla azalmayan etkisi sayesinde ferah bir uyku ortamı oluşturmaya devam eder.Zamanla azalmayan etkisi sayesinde ferah bir uyku ortamı oluşturmaya devam eder.
İstenmeyen kokuları giderici özelliği sayesinde uyku kalitesini arttırmaya yardımcı olur.İstenmeyen kokuları giderici özelliği sayesinde uyku kalitesini arttırmaya yardımcı olur.

Filozofi

Filozofi

Uyku Ortamınızdaki Ferahlık

Hayatı anlamlı kılan duyularımızdan koku alma duyumuz, 24 saat boyunca aktiftir ve uyku anında dahi çevremizdeki kokuları algılamaya devam eder. Boyteks, siz ve sevdikleriniz için uyku ortamında oluşabilecek kötü kokulara karşı yeni bir teknoloji geliştirdi. Yatak kumaşlarında kendini gösteren Aura fresh teknolojisi, uyku ortamındaki havayı temizleyerek daha ferah bir ortamda uyumaya fırsat tanır.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Çevre Dostu
Çevre Dostu
Ferahlık
Ferahlık
Koku Giderme
Koku Giderme
Tahriş Etmez
Tahriş Etmez
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Graphene
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Cooler
Romance
Biorytmic Sleep
Ametist
Quantech Sleep
Biocare
Q-Dry&Soft
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası