Avantajlar

Gün içinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı olur.Gün içinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı olur.
Gün içinde vücutta biriken yorgunluk ve bitkinlik uyku sırasında vücuttan atılır.Gün içinde vücutta biriken yorgunluk ve bitkinlik uyku sırasında vücuttan atılır.
Doğal bir enerji terapisi oluşturur.Doğal bir enerji terapisi oluşturur.
Far infrared (uzak kızılötesi) özelliğine sahiptir.Far infrared (uzak kızılötesi) özelliğine sahiptir.
Daha hızlı ter emme ve çabuk kuruma özelliği sunar.Daha hızlı ter emme ve çabuk kuruma özelliği sunar.
Vücut hücrelerinin daha geniş yüzeylerde regüler olarak dağılmasına yardımcı olarak vücut sağlığına katkılarda bulunur.Vücut hücrelerinin daha geniş yüzeylerde regüler olarak dağılmasına yardımcı olarak vücut sağlığına katkılarda bulunur.
Koku giderici özelliktedir.Koku giderici özelliktedir.
Yıkanabilir.Yıkanabilir.

Filozofi

Filozofi

Kaybettiğiniz Enerjiyi Uykuda Geri Kazanın

Uykunun Enerji Kaynağı

İnsanlar yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için belirli bir enerji seviyesine ihtiyaç duyarlar. Gün boyu yaşanan zihinsel yorgunluklar, şehir hayatı, trafik ve stres gibi olumsuzluklar, enerji seviyesini düşürür. Kaybedilen bu enerji geri kazanılmaz ise bir sonraki güne yorgun ve bitkin başlanır.

Boyteks; Quantech Sleep adını verdiği, doğada kendiliğinden oluşan beş enerji taşının nanoteknoloji ile birleştirilmesi sonucu elde edilen Quantum teknolojisini kullanarak yeni bir uyku formülü tasarladı. Quantech Sleep teknolojisi, uyku sırasında gün boyu kaybettiğiniz enerjiyi geri kazandırarak yeni güne dinç ve enerjik uyanmanıza yardımcı olur.

Quantech Sleep Yatak Kumaşı Nasıl çalışır?

Quantum enerji prensibine göre her cisim, enerjisine ya da diğer bir deyişle ısısına bağlı olarak belirli bir dalga boyunda ışın yayar. Quantech Sleep yatak kumaşlarını oluşturan beş renk enerji taşı da belirli dalga boyunda ışıma yapar ve bu sayede uyku esnasında terapi ortamı oluşturur. Bu beş renk enerji taşı, vücut ısısı ile aktive olarak enerji salımını yapar ve bu enerji ile güne daha zinde başlamamızı sağlar.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Koku Giderme
Koku Giderme
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Graphene
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Cooler
Aura Fresh
Romance
Biorytmic Sleep
Ametist
Biocare
Q-Dry&Soft
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası