Avantajlar

Gelişmiş tutum özellikleri sayesinde maksimum yumuşaklık hissi sağlar.Gelişmiş tutum özellikleri sayesinde maksimum yumuşaklık hissi sağlar.
Sahip olduğu üstün hidrofilite ile nem yönetimi sağlar ve nemi daha geniş bir yüzeye yayarak çabuk kuruma özelliği gösterir.Sahip olduğu üstün hidrofilite ile nem yönetimi sağlar ve nemi daha geniş bir yüzeye yayarak çabuk kuruma özelliği gösterir.
Kumaştaki liflerin statik yüklenmesini önleyerek daha rahat bir uyku ortamı yaratır.Kumaştaki liflerin statik yüklenmesini önleyerek daha rahat bir uyku ortamı yaratır.
Vücutta biriken statik elektriği uzaklaştırarak stresin azaltılmasına yardımcı olur.Vücutta biriken statik elektriği uzaklaştırarak stresin azaltılmasına yardımcı olur.
Lifler arasında koruyucu bir tabaka meydana getirir ve kirlerin kolayca kumaştan uzaklaşmasını sağlar.Lifler arasında koruyucu bir tabaka meydana getirir ve kirlerin kolayca kumaştan uzaklaşmasını sağlar.

Filozofi

Filozofi

Polyesterle Yeniden Tanışın!

Polyestere Yeniden Hayat Verdik

Uyku teknolojilerinin yenilikçi gücü Boyteks, tekstil sektörünün vazgeçilmez hammaddesi olan polyesteri kusursuz bir kumaşa dönüştürüyor. Boyteks, polyesterdeki sert tuşe ve düşük nem emme gibi gözle görünen dezavantajları tamamen ortadan kaldırıyor. Boyteks’in geliştirdiği Q-Dry&Soft teknolojisi ile polyester kumaşlar hem mükemmel bir hidrofilite hem de yumuşak bir tuşe kazanıyor.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Çabuk Kuruma
Çabuk Kuruma
Kolay Temizlenebilir
Kolay Temizlenebilir
Mükemmel Dokunuş
Mükemmel Dokunuş
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Graphene
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Cooler
Aura Fresh
Romance
Biorytmic Sleep
Ametist
Quantech Sleep
Biocare
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası