Avantajlar

Negatif enerji ve statik elektriğin vücuttan uzaklaşmasına yardımcı olur.Negatif enerji ve statik elektriğin vücuttan uzaklaşmasına yardımcı olur.
Üstün iletkenlik sayesinde vücuttaki stres ve yorgunluğun en düşük seviyeye inmesine yardımcı olur.Üstün iletkenlik sayesinde vücuttaki stres ve yorgunluğun en düşük seviyeye inmesine yardımcı olur.
Yüksek teknolojiye sahip iplikten üretilmiştir.Yüksek teknolojiye sahip iplikten üretilmiştir.

Filozofi

Filozofi

Bu Teknolojide Strese Yer Yok!

Yaşamımızın birçok farklı alanında çeşitli nedenlerden dolayı yaşadığımız stres, vücudumuz üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Stres, yaşam kalitemizi bozar ve verimliliğimizi azaltır. Vücuttaki stres birikimi, zamanla artar ve ondan kurtulmak için çok da fazla zamanımız yoktur. Uyku, günün stresine karşı bir yenilenme dönemidir. Bu durum, yalnızca doğru uyku koşullarına sahip olduğumuzda geçerlidir. Graphene, yatak teknolojisinin yenilikçi ürünü olup iyi bir uyku için gerekli koşullara sahip olmanızı sağlar.

Graphene Nedir?

Graphene, yeni nesil materyal olarak tanımlanıyor ve günümüzde birçok sektörde çığır açan işlerin temelini oluşturuyor. Bu malzeme, ileri teknoloji ile üretilen elektronik cihazlarda yüksek verimlilik sağlıyor. Boyteks Ar-Ge ekibi ile Graphene, “Smart Tekstil” adı verilen tekstil alanında da önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır. Graphene ile yapılan iplikler, artık Boyteks yatak kumaşlarına sihirli bir güç katıyor.

Graphene Teknolojisi

İçerisinde bulunduğumuz yeni çağ, bir inovasyon çağıdır. İnovasyon, moleküler düzeyde benzersiz yapılar yaratıyor. Dünya, yeni malzemeler ve teknolojilerle tanışıyor. İnsan saçından 1 milyon kat daha ince olan graphane, yüksek iletkenlik formuna sahip olan ürünlere şaşırtıcı özellikler katıyor.

  • Ultra hafif ama son derece serttir.
  • Çelikten 200 kat daha güçlüdür, ancak son derece esnektir.
  • Şeffaf olmanın yanı sıra mümkün olan en ince malzemedir.
  • Mükemmel bir iletken ve mükemmel bir bariyer görevi görür.

Rahat Bir Uyku

Sahip olduğu yüksek iletkenlik özelliği ile statik elektrik ve bununla ilgili olumsuzluklardan kurtulmaya yardımcı olan Graphen, uyku sırasında doğabilecek olumsuz etkilere karşı vücudumuzu koruyor.

Özellikler

Geleceğin Teknolojisi
Geleceğin Teknolojisi
Konfor
Konfor
Test Raporları
Test Raporları

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Cooler
Aura Fresh
Romance
Biorytmic Sleep
Ametist
Quantech Sleep
Biocare
Q-Dry&Soft
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası