Avantajlar

Doğal ve sentetik elyaflara göre yüksek ısı akış kapasitesine sahiptir.Doğal ve sentetik elyaflara göre yüksek ısı akış kapasitesine sahiptir.
Uyku kalitesini maksimum seviyeye taşıyarak rahat bir uyku ortamı oluşturur.Uyku kalitesini maksimum seviyeye taşıyarak rahat bir uyku ortamı oluşturur.
Serin bir uyku ortamı oluşturarak uykuya dalma süresini kısaltmaya yardımcı olur.Serin bir uyku ortamı oluşturarak uykuya dalma süresini kısaltmaya yardımcı olur.
Doğa dostu bir üründür.Doğa dostu bir üründür.
Serinlik verme özelliğini kaybetmez ve yıkanabilir.Serinlik verme özelliğini kaybetmez ve yıkanabilir.

Filozofi

Filozofi

Serin Bir Nefes, Derin Bir Uyku!

Sağlıklı bir uyku ortamının vazgeçilmez gerekliliklerinden biri serinliktir. Sıcak ise uykuyu kaçıran faktörlerden biridir. Çünkü sıcak uyku ortamı terlemeye ve sonrasında üşümeye yol açar. Terli halde uyumak, yatakta daha serin yerler aramak için uyanarak dönmelere neden olur. Bu da sabah, gece sanki hiç uyumamışçasına bitkin uyanmak anlamına gelir. Bu şekilde sürekli yaşanan uykusuzluk problemleri, insan sağlığında ciddi sorunlar ortaya çıkarabilir.

Sağlıklı bir uykunun serin ortamda gerçekleşeceğini belirten uzmanlar, derin uykunun vücut ısısının düşük olduğu durumlarda gerçekleşeceğini ifade etmektedir. Yani vücut ısısı azalınca uykuya dalma kolaylaşırken, uyku kalitesi yükselmektedir. İşte uyku teknolojilerinin yenilikçi markası Boyteks de Cooler’ı bunun için geliştirdi. Özel iplikleri sayesinde uyku sırasında vücuttaki yüksek ısıyı emerek vücudun serin kalmasına fırsat tanıyan Cooler, uyku sırasında terlemeyi önleyip vücut nemini dengeleyerek uyku kalitesini maksimuma taşır ve her gece deliksiz bir uykuyu mümkün kılar.

Özellikler

Boyteks'e Özel
Boyteks'e Özel
Hava Geçirgenliği
Hava Geçirgenliği
Kalıcı Özellik
Kalıcı Özellik
Konfor
Konfor
Serin
Serin
Test Raporları
Test Raporları
Yıkanabilir
Yıkanabilir

Özel Konsept Ürünleri

Diamond
OzoneTherapy
Hydrogel
Slimfit
Synergy
Vegan
Propolis
VGuard
Smart Temp
Lactive
Bentonite
Graphene
Umorfil® Beauty Fiber®
Magnerest
Warmer
Aura Fresh
Romance
Biorytmic Sleep
Ametist
Quantech Sleep
Biocare
Q-Dry&Soft
Olivoil

Talep Formu

İstek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla Boyteks’e iletebilirsiniz.

Form başarıyla gönderildi.
Form gönderilemedi.

Gizlilik Politikası